10 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Підприємство з Радехова виготовило і передало на потребу медиків три тисячі захисник масок

 31.03.2020

Партію захисних масок передадуть медикам, які працюють на передовій у боротьбі з коронавірусом. Це працівники медичних закладів так званої «першої лінії».

Компанія ТзОВ «Мебель-Сервіс» з Радехова спеціалізується на меблях. Однак, швейний цех підприємства в умовах пандемії добровільно закупив тканини на 20 тисяч комплектів захисних масок. Шиють маски з бязевої тканини.
Першу партію, а саме три тисячі масок, передали сьогодні 31 березня, Львівській обласній державній адміністрації задля подальшого розподілу по медустановах.
«Ми займаємося виготовленням меблів, зокрема корпусних та м’яких. Станом на зараз частина нашого виробництва є на карантині, але є можливості в пошитті різних виробів і ми взяли ініціативу на себе – шити захисні маски», - наголошує представник ТзОВ «Мебель-Сервіс» Владислав Лящук.
Зазначимо, що шиють маски з бязевої тканини.
«Це приклад того, як соціально відповідальний бізнес допомагає нашим медикам. Як підприємство, з власної ініціативи вирішило підтримати тих, хто сьогодні бореться з коронавірусом. Це зразок для наслідування іншим фірмам», - додав заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.
Львівська обласна державна адміністрація дякує усім небайдужим представникам бізнесу, які відгукуються на нашу ініціативу та долучаються до закупівлі, пошитті чи скеровують фінансову допомогу задля того, аби наші медичні працівники мали необхідний захист.
 
Прес-служба ЛОДА