23 січня 2021 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Кількість пацієнтів із підозрою на Covid-19 зростає

 28.03.2020

У період з 21:30 години 27 березня по 8:00 годину 28 березня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулася ще 1 особа. Пацієнт з Бродівського району.
Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.
Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні - 51 особа.
На самоізоляції знаходяться 62 осіб. За увесь час виписано - 49 пацієнтів. Стан усіх хворих - середньої важкості або близький до задовільного. У 2-х пацієнтів наближений до важкого.
Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID-19 звернулася 162 людини.
За результатами тестів у 6 осіб - грип. За увесь час в сумі у 59 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.
Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 103 особи. У трьох пацієнтів - позитивний результат тесту на коронавірус. Дві особи знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.
 
Прес-служба ЛОДА