04 червня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Центру легеневого здоров’я передали необхідні засоби захисту

 27.03.2020

Сьогодні, 27 березня, у Львівський регіональний фтизіо-пульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр передали медичний вантаж, який напередодні бортом прилетів в Україну з Китаю.
«Для нас сьогодні будь-яка допомога є цінною та необхідною. Ми дякуємо кожному, хто долучається у цей непростий час і підтримує медиків. Не варто забувати, що саме медики опинились на передовій у боротьбі з вірусом і їх захист вкрай важливий. Одноразові засоби потребують частої заміни, і в період епідемії будуть надзвичайно швидко розходитись. Тому запаси потрібно поповнювати постійно і швидко», - наголосив генеральний директор Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру (Центру легеневого здоров’я) Любомир Рак .
У Центр легеневого здоров’я, зокрема, передали близько 500 респіраторів високого захисту.
Такою маскою-респіратором можна користуватися в межах цілого рочбочого дня (однієї зміни), а потім потрібно замінювати на нову.
 
Прес-служба ЛОДА