10 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


До підтримання правопорядку під час карантину долучено понад тисячу осіб

 27.03.2020

Враховуючи нову постанову уряду від 25 березня з'явились уточнені питання в частині карантинних заходів, зокрема чітке регламентоване обмеження в перевезеннях.
Про це сьогодні,  27 березня, йшлося під час брифінгу у Львівській ОДА.
"Будь-які міжміські, міжобласні перевезення заборонено, допускаються перевезення виключно в порядку де замовником є підприємства чи установи, які належать до списку підприємств, які забезпечують життєдіяльність області. Сформовано чіткі вимоги, що на таких перевезеннях можна перевозити лише на сидячих місцях, а самі перевезення відбуваються за маршрутами, що їх затвердила національна поліція", - наголосив заступник голови Тарас Грень.
За його словами, перевезення медиків відбувають в порядку спеціальних регулярних перевезень. Найбільш оптимально спрацював госпіталь у Винниках, є укладені всі договори, тож перевезення відбуваються систематично. Щодо інфекційної лікарні, відпрацьовується налаштування таких перевезень. Так само стоїть питання стосовно всіх інших медичних закладів, робота триває. Найближчим часом це питання буде вичерпано. 
У посиленому режимі несуть службу правоохоронці від самого початку запровадження карантинних заходів.
"Понад 1000 осіб залучено для патрулювання області. Плюс більше 90 нарядів як автомобільних так, і піших парулюєть і реагують на порушення. Ми уже склали більше 80 протоколів", - розповів Дмитро Міхалець.
За словами правоохоронця, масових заходів нема, великого скупчення людей не фіксується, а перед неділею спільно з ЛОДА проведуть роботу щодо конфесій, аби не скупчувалися у церквах.
 
Прес-служба ЛОДА