13 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Дотримуйтеся особистої та інформаційної гігієни, - Максим Козицький

 22.03.2020

Львівська обласна державна адміністрація закликає мешканців області користуватися та довіряти лише перевіреним джерелами інформації.
“Постійно наголошую, що найгірший вірус - це паніка. Саме в паніці найкраще поширюються фейки і провокації. Прошу усіх мешканців Львівщини дотримуватись особистої і інформаційної гігієни. Львівська ОДА день і ніч робить все можливе. Наш пріоритет - люди, їх життя і здоров'я. Лікарні Львівщини активно забезпечуються новими апаратами ШВЛ, засобами захисту, необхідними медикаментами. Також тримається під контролем і продовольче забезпечення області», - наголошує голова облдержадміністрації Максим Козицький.
Оновлені дані про кількість пацієнтів з підозрою на коронавірус кілька разів на день публікуємо на офіційному сайті Львівської ОДА за посиланням. 

Для зручності - усі інформаційні повідомлення публікуємо на нашій сторінці у соціальній мережі Фейсбук.
Закликаємо також користуватися інформацією, яку розміщує Міністерство охорони здоров’я України на офіційному сайті  та у соцмережах .
Для наших громадян, які на цей момент перебувають за кордоном, Міністерство закордонних справ України розробило пам’ятку, у якій можна знайти відповіді на найактуальніші запитання та контакти усіх необхідних служб.
“Не піддавайтеся впливу фейкових новин. Дезінформація - це потужний інструмент в руках наших ворогів”, - додає Максим Козицький.
 
Прес-служба ЛОДА