14 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


На Львівщині зафіксовано ймовірний випадок інфікування коронавірусом

 20.03.2020

Приватною лабораторією підтверджено COVID-19 у пацієнта 1961 р.н., який повернувся з Німеччини 13 березня.

Після повернення, консультації інфекціоніста, він разом з дружиною перебував на самоізоляції - карантині.

«З першого дня самоізоляції він не контактував ні з ким», - наголосив во директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько.

Подружжя здало аналізи у приватну лабораторію. Відтак, у чоловіка позитивний аналіз, у дружини - негативний.

«Сьогодні до нас звернувся на консультацію пацієнт, який повідомив, що у нього позитивний аналіз на коронавірус, що він робив у приватній лабораторії», - додав Андрій Васько.

Зараз стан пацієнта задовільний, у нього немає ознак захворювання. Він не потребує госпіталізації у стаціонар Львівської обласної інфекційної лікарні, як і не потребує амбулаторного медикаментозного лікування.

За словами Андрія Васька, у чоловіка повторно взяли аналіз для підтвердження чи спростування результатів референс-лабораторією МОЗ.

«Він здав аналіз при відсутності симптомів. Всі особи, які повертаються з-за кордону два тижні повинні перебувати на каратнині вдома», - повідомляє керівник департаменту. 

Щодо лабораторії, як зазначає Андрій Васько, такі заклади зобов’язані повідомляти департамент охорони здоров’я про позитивні результати аналізу на будь-яку небезпечну хворобу.

«Лабораторії прийшло підтвердження позитивного на коронавірусу і вони одразу повідомили нас про це», - додав він.

 

Прес-служба ЛОДА