14 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


ЛОДА показала алгоритм дій при виявленні хворого на коронавірус (відео)

 07.03.2020

У Львові госпіталізували хворого із підозрою на коронавірус. Щоправда, евакуація - навчальна, але наближена до реальних умов. Для зйомки соціального відеоролика відпрацювали алгоритм дій у разі, якщо доведеться евакуйовувати інфікованих новим коронавірусом.

 
Ролик демонструє усі кроки при підозрі на захворювання.
За легендою, чоловік повернувся з півночі Італії за кілька днів до цього. Спочатку проблем зі здоров'ям не помічав, а вчора відчув слабкість, піднялась температура. Відтак, сьогодні прийшов до свого сімейного лікаря на огляд до амбулаторії.
Оскільки пацієнт - потенційний носій вірусу, лікар оглядає його у спецодязі, який одразу утилізується, інструменти та приміщення дезінфікують, а пацієнтів, які на той час перебували в амбулаторії, просять вийти з приміщення.
Лікар викликає швидку - до пацієнтів із підозрою на коронавірус медики приїжджають у спецодязі. Чоловіка оглядають, після цього доправляють до інфекційної лікарні та розміщують у боксі. Тут пацієнта з умовною підозрою знову оглядають, роблять швидкий тест, якщо він позитивний - відправляють далі на підтвердження. Опісля - ще й дезінфікують салон карети швидкої, якою перевозили хворого.

Так, для хворих із підозрою на коронавірус у обласній інфекційній лікарні підготували спеціальні палати, в яких, у разі такої потреби, зможуть розмістити до трьох сотень хворих із Covid-19. Персонал лікарні готовий до надання допомоги таким хворим та забезпечений засобами захисту.

 

 
Прес-служба ЛОДА