22 вересня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


В Трускавецькій міській лікарні продовжуються ремонтні роботи для покращення умов перебування пацієнтів та сприяння енергоефективності лікарні

 14.02.2020

У Трускавецькій міській лікарні продовжуються ремонтні роботи, які мають на меті покращити умови перебування в ній та сприяти енергоефективності закладу. Зокрема, у відділенні первинної медичної допомоги замінюються двері, оновлюються санвузли, приміщення змінюються на очах.
Для прикладу, у кабінеті профілактичних щеплень вирішено не лише подбати про енергозбереження, але й покращити естетичний вигляд приміщень. Так, у холі стіни розмальовано таким чином, щоб маленькі пацієнти не боялися уколів, а раділи казковим персонажам, які до них посміхаються. Аура після ремонту, який, до речі, виконується не за кошти міського бюджету, а за власні кошти лікарні, вражає позитивом, теплом та комфортом. До слова, розмальовка стін обійшлася лікарні досить дешево. Роботи виконав один із пацієнтів Трускавецької лікарні, хороший друг лікувальної установи міста.