26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Робоча зустріч Катерини Балабанової із медичною спільнотою Львівщини

 04.02.2020

 Сьогодні, 4 лютого 2020 року у департаменті охорони здоров’я відбулася робоча зустріч директора ДУ «Центр розвитку медсестринства МОЗ України» Катерини Балабанової з керівниками закладів охорони здоров’я, заступниками керівників з медсестринства, головними медичними сестрами Львівщини.

На зустрічі було обговорено виконання обласного плану заходів «Рік медсестринства в Україні 2020», заходи щодо ефективного розподілу кадрових ресурсів в умовах зміни системи фінансування охорони здоров’я, перетворення закладів, підписання нових колективних договорів, працевлаштування медичних працівників, тощо.

За словами Андрія Голдуна, т.в.о.заступника директора департаменту, роль медсестер у процесі реформування галузі охорони здоров’я є надзвичайно важливою, тому про службу медсестринства необхідно дбати на усіх рівнях.

Про нову модель медсестринства в Україні як престиж та гідна вартість професії розповіла Катерина Балабанова. Зокрема, був проведений аналіз обласних планів заходів до року медстестринства в Україні-2020.  Також було наголошено на проведенні та виконанні інформаційної кампанії в країні до міжнародного року медсестринства в Україні-2020 – «Медсестринство важливе». «Необхідно розширювати повноваження медичної сестри, вводити професійний стандарт та сертифікацію медичних працівників, створювати попит на вищу медсестринську освіту, тощо».

Реформа системи охорони здоров’я після прийняття ключових законів перебуває на стадії імплементації. Значним гравцем, що впливає на хід імплементації, є медична спільнота.

Наталія Галапац, експерт ДОЗ ЛОДА з медсестринства, ознайомила присутніх з результатами проведеного дослідження щодо навантаження медичних сестер та з проблемними питаннями медсестринства на практиці. Було наголошено на продовженні навчально-освітньої Програми для медичних сестер «Висококваліфіковані медичні сестри - запорука якісного медичного обслуговування населення».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділ промоції здоров’я

та комунікації ЛОЦГЗ

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua