26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Робоча зустріч Катерини Балабанової із сестрами медичними Львівщини

 03.02.2020

Сьогодні, 3 лютого 2020 року у департаменті охорони здоров’я відбулася робоча зустріч директора ДУ «Центр розвитку медсестринства МОЗ України» Катерини Балабанової із сестрами медичними закладів охорони здоров’я Львівщини.

В ході зустрічі було обговорено актуальність комунікації та об’єднання зусиль при виконанні обласних планів заходів, а також підвищення рівня інформування про публічні заходи служби.

«Наша сьогоднішня зустріч присвячена тому, що  2020 рік в Україні визначено роком медсестринства. Це дозволить вивести важливі питання, які стосуються медсестринства на новий рівень, обговорення їх правдиво і конструктивно. Розуміти важливість роботи медсестри та пріоритетність цієї професії має не лише лікар, але й керівництво закладу, області і держави», - зазначив Андрій Васько, т.в.о.директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Наталія Галапац, експерт ДОЗ ЛОДА з медсестринства, розповіла про розвиток та перспективи медсестринства Львівщини. «В закладах охорони здоров’я області  працює 21435 молодших  спеціалістів з медичною освітою, з них 16514 сестри медичні. 8800 сестер медичних ЗОЗ області є членами ГО «Львівська обласна асоціація медичних сестер». Це приємно, що 2020 рік оголошено роком медсестри та акушерки. ВООЗ вважає, що кампанія є особливо важливою, враховуючи, що медсестри та акушерки складають понад 50% медичної праці багатьох країн».

Нова модель медсестринства в Україні як престиж та гідна вартість професії була представлена Катериною Балабановою. Вона наголосила на концепції розширення повноважень медичної сестри, введенні професійного стандарту, а також сертифікації медичних працівників.

 

Презентація експерта ДОЗ ЛОДА з медсестринства 

 

 

Відділ промоції здоров’я

та комунікації ЛОЦГЗ

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua