26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбулась нарада заступників керівників з медсестринства, головних (старших) медсестер ЗОЗ області

 03.12.2019

3 грудня 2019 року відбулась нарада заступників головного лікаря з медсестринства та головних (старших) медсестер медичних закладів області.

Про діяльність НСЗУ Західного регіону розповіла заступник директора Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мирослава Децик. «НСЗУ – центральний орган виконавчої влади, який оперує коштами Державного бюджету через Програму медичних гарантій. Служба управляє Програмою медичних гарантій, формує її та розробляє тарифи і коригувальні коефіцієнти на основі стратегічних напрямків та пріоритетних послуг. Головними функціями є стратегічні закупівлі, контрактування, контроль виконання умов договору з надавачами медичних послуг. У Львівській області вже автономізовано 82,8% закладів».

Окреслила перспективи  розвитку медсестринства директор ВНКЗ ЛОР «Львівський медичний коледж післядипломної освіти Леся Вовк. Говорилося про визначення ролі та компетенції сестер медичних в системі охорони здоров’я, створення нової моделі фахівця з медсестринства, нова якість до дипломної та післядипломної освіти, безперервного професійного розвитку та впровадження сучасних форм навчання, запровадження нових підходів до структури і змісту навчальних програм. «Безперервний професійний розвиток сприяє загальному інтелектуальному розвитку людини, розширює її ерудицією та коло спілкування, зміцнює впевненість у собі, тому число бажаючих підвищити свою кваліфікацію з року в рік зростає».

Олександра Палагіцька, заступник директора з медсестринства Дитячого Центру здоров’я ім. Анни Мазуренко, викладач «Основ медсестринства» Львівської медичної академії ім. А.Крупинського, звернула увагу присутніх на комунікації, якої бракує між працівниками, а також висловила свої пропозиції щодо її вдосконалення. «Постійна освіта – це запорука якісного медичного обслуговування населення».

Експерт департаменту охорони здоров’я з медсестринства Наталія Галапац поінформувала присутніх про розвиток та перспективи роботи медсестринської служби області за 2019 рік. Детально проаналізувала якість роботи медичних сестер закладів охорони здоров’я Львівщини за минулий рік і зазначила, що 2020 рік оголошено роком медсестри та акушерки. ВООЗ вважає, що кампанія є особливо важливою, враховуючи, що медсестри та акушерки складають понад 50% медичної праці багатьох країн.

Координатор Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Людмила Катреча зазначила, що у Львівській області вже є 118 відзнак, в програмі задіяно 35 закладів охорони здоров’я, отримано 44 сертифікати.

Президент Львівської обласної асоціації медсестер Ірина Шевчук прозвітувала про роботу Львівської обласної асоціації медичних сестер за 2019 рік, зазначивши, що 9105 медичних сестер є членами ЛОАМС.

 

 

 

Відділ промоції здоров’я

та комунікації ЛОЦГЗ

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua