27 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відвідувачі "Ашану" у Львові протестувалися на ВІЛ та дізналися більше про хворобу

1.12.2019

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Львівський обласний центр громадського здоров’я спільно з мережею гіпермаркетів “Ашан”, департаментом охорони здоров'я ЛОДА та мережею ЛЖВ провів у Львові акцію зі швидкого, безплатного та анонімного тестування на ВІЛ. Акція проходила в приміщенні гіпермаркету "Ашан", що на проспекті Чорновола.

Соціальні працівники та медики провели консультацію для всіх зацікавлених, розповіли найважливішу інформацію про ВІЛ та як від нього захиститися. Тим, у кого результат тесту виявився позитивним, надали психологічну підтримку, розказали, як отримати лікування та жити повноцінним життям.

Регулярне тестування на ВІЛ — складова відповідального ставлення до свого здоров’я. Так само як і обізнаність про шляхи передачі ВІЛ та усвідомлення ризиків.

Нагадаємо, за 10 місяців 2019 року в Україні було зафіксовано 13 207 випадків ВІЛ-інфекції і 6 473 — СНІДу. Більше половини всіх випадків ВІЛ в Україні виявляються на підніх стадія, коли здоров’ю вже було заподіяно значної шкоди. Єдиний шлях запобігти цьому — регулярно проходити тестування, особливо за наявності ризикової поведінки, наприклад, незахищеного сексу.

 

Відділ промоції здоров’я

та комунікації ЛОЦГЗ

тел. 276-23-60

 

locz@mail.lviv.ua