26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Науково-практичний семінар для медичних сестер КНП «Золочівська ЦРЛ»

 18.11.2019

15 листопада 2019 року на базі КНП Золочівської районної ради "Золочівська центральна районна лікарня" відбувся семінар для сестер медичних, фельдшерів первинної медико-санітарної допомоги в якому прийняли участь понад 110 молодших спеціалістів з медичною освітою.

Відкрив семінар в.о головного лікаря Луговий А.Г., привітавши присутніх та гостей. Також в семінарі прийняли участь заступник головного лікаря з медичної частини Кубішин Т.З., завідувач центральною амбулаторією Найда І.Ю.

Перед учасниками семінару виступили наступні спеціалісти:

Наталія Галапац – експерт департаменту охорони здоров’я ЛОДА з медсестринства, заступник директора КНП «Жовківська ЦРЛ» з медсестринства із презентацією «Управління якістю роботи медсестринської служби ПМСД».

Ірина Шевчук - президент Львівської обласної асоціації медичних сестер, викладач ВНКЗ «Львівський медичний коледж післядипломної освіти з темою профілактики внутрішньо-лікарняної інфекції в ЗОЗ, провела практичний тренінг з гігієнічної обробки рук.

Тренер навчально-тренувального відділу КЗ ЛОР «ЛОЦЕМД МК» Куліков Євген та його колега із пункту ЕМД «Золочів» провели майстер-клас з питань надання невідкладної медичної допомоги згідно програми.

Під час анкетування учасник семінару позитивно оцінили роботу тренерів та доповідачів програми.

Після занять всі учасники програми отримали сертифікати Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Довівдково: За 2014 - 2019 роки відбулося  62  семінари згідно програми у яких прийняли участь понад  6375    спеціалістів.

Ось як відзначають вплив проекту на себе члени робочої групи та учасники програми:                  

«Дана програма стала для нас особисто «каталізатором», який допоміг  нам розкрити свій внутрішній резерв, як медсестри-лідера. Це є необхідний елемент живлення нашої професії з підсиленням (говорячи мовою техніки). Це ще одна важлива сходинка вверх, щоб бути впевненими в собі, як в професіоналах  своєї справи.

Для нас важливим результатом стало те, що ми здобули багато практичних навиків з надання невідкладної допомоги, комунікацій та ін. Вільно тримаємо діалог з аудиторією. Чітко визнаємо свою роль в практиці медсестер на сучасному рівні.

Проект  допоміг зрозуміти що Медсестринство – це наука і самостійна професія, що медсестра – «робот», яка тільки виконує вказівки лікаря – це варіант застарілий. В світі сучасних технологій  медсестера – це лідер, менеджер, медсестра в системі управління, в системі комп’ютерно-інформаційних технологій.

Все це є необхідним на етапі реформування системи охорони здоров’я, необхідним, важливим кроком медсестринства вперед».

З 2020 року заняття згідно програми переходять у формат постійнодіючого семінару.