07 серпня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Старосамбірська ЦРЛ – підтвердила свій статус «Лікарня доброзичлива до дитини»

 12.11.2019

6 листопада 2019 року експерт департаменту охорони здоров'я з питань грудного вигодовування Ольга Шлемкевич та лікар-лактолог Львівського обласного перинтального клінічного центру Людмила Жук відвідали Старосамбірщину з метою підтвердження статутсу "Лікарня, доброзичлива до дитини".

 

Експерти оцінювали роботу медичного персоналу, їх знання, дивилися стенди, наглядні матеріали, фотографії, брошурки. Спілкувалися з вагітними жінками, породіллями та мамами, діти яких знаходяться на грудному вигодовуванні, сподобались затишні палати дитячого відділення та умови в яких перебувають діти. Медики жіночої консультації, дитячого та пологового відділення показали високий рівень знань.

В пологовому відділенні є наглядні агітаційні матеріали про догляд за дитиною та годування грудьми. Нещодавно придбано сучасне ліжко-трансформер, що відповідає потребам жінки при пологах. Тепер народжувати в акушер-гінекологічному відділенні значно комфортніше. В жіночій консультації майбутні мами можуть отримати необхідні в майбутньому знання, а також є можливість показати жінкам фільми про переваги грудного вигодування.

Підтверджений статус «Лікарня доброзичлива до дитини» - це висока оцінка щоденної роботи колективу медиків Старосамбірщини.  Нагадаємо, що вперше цей статус Старросамбірська ЦРЛ отримала в жовтні 2013року.