22 січня 2020 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбулась 45-та спеціалізована оптична виставка «Міжнародна індустрія оптики листопад 2019» та V Всеукраїнська конференція «Бачити світ своїми очима»

08.11.2019

Провідними закладами в Україні по підготовці «Медичного оптика, оптометриста» стали ВНКЗ ЛОР «Львівський медичний коледж післядипломної освіти» та Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України.

В рамках 45-ої спеціалізованої оптичної виставки «Міжнародна індустрія оптики листопад 2019» та V Всеукраїнської конференції «Бачити світ своїми очима», яка проходить 6-8 листопада 2019 р. у м. Києві, виступила директор коледжу Леся Вовк і поділилася досвідом з підготовки оптометристів у Львівському медичному коледжі післядипломної освіти.

Директор коледжу висловила щиру подяку президенту ГО «УКРОПТИКА» Валерію Девку та виконавчому директору ГО «УКРОПТИКА» Наталії Яременко за вагомий внесок у розвиток матеріально-технічної бази Львівського медичного коледжу післядипломної освіти з підготовки оптометристів.

 

 

 

Відділ промоції здоров'я

та комункації ЛОЦГЗ

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua