25 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Старосамбірська центральна районна лікарня отримала автомобіль невідкладної допомоги

 07.11.2019

Старосамбірська  лікарня  поповнила свій автопарк спеціалізованим санітарним автомобілем швидкої медичної допомоги, типу В з устаткуванням. Автомобіль укомплектований сучасним дороговартісним медичним обладнанням таких країн-виробників як  Німеччина, США, Італія, Швеція та Україна.  

Даний автомобіль – це невеликий кабінет реанімації на колесах, що дає змогу рятувати людські життя в ситуаціях, коли рахунок іде на хвилини. Окрім того, тут встановлено кисневі апарати, прилади для вимірювання глюкози у крові, сучасні ноші, електрокардіограф та інше життєво-необхідне обладнання, котре дасть змогу своєчасно надавати допомогу в разі серцевих нападів. Також автомобіль є обладнаний для транспортування людей, які постраждали в ДТП – тих, хто дістав переломи.

В перше чергу призначення автомобіля - надання невідкладної медичної допомоги  для  осіб, що перетинають кордон між Республікою Польща та Україною. А також для перевезення важких хворих із стаціонарних відділень Старосамбірської лікарні до обласних відділень третинного рівня надання медичної допомоги.

Зважаючи на те, що упродовж багатьох років у лікарні не закуповувались нові автомобілі і застаріле медичне обладнання, Проєкт «Cпільно на охороні людського життя. Інтегрована польсько-українська система невідкладної медичної допомоги на прикордонні» для Старосамбірської ЦРЛ по-справжньому став безцінним. Адже основною метою ініціаторів Проєкту  було  придбання  не лише автомобіля невідкладної медичної допомоги а й сучасного діагностичного дороговартісного медичного обладнання для стаціонарних відділень лікарні.

Більшість обладнання уже закуплено  (апарат ШВЛ, монітори пацієнта, генератор кисню, апарат УЗ-діагностики, переносний  рентген апарат, операційні лампи, пологове ліжко-трансформер, спірометр, дефібрилятор та ін.) і успішно використовується для потреб пацієнтів.

Наше основне завдання, щоб мешканці як Старосамбірського району так і подорожуючі із сусідніх країн світу отримували  якісну медичну допомогу, що відповідає європейським стандартам надання медичної допомоги. 

 Нагадуємо, що Проєкт «Cпільно на охороні людського життя. Інтегрована польсько-українська система невідкладної медичної допомоги на прикордонні» реалізовується в рамках транскордонного співробітництва CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine, представлений Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща в рамках Грантового контракту № PLBU.03.01.00-18-0668/17-00.