20 вересня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


На Львівщині стартували дні профілактики та раннього виявлення цукрового діабету

 28.10.2019

Від сьогодні у Львівській області проходить акція «Дні профілактики та раннього виявлення цукрового діабету» та спрямована на здійснення профілактичних заходів що­до захворюваності на цю недугу.

За даними ВООЗ, в економічно розвинутих країнах світу до 4–6 відсотків населення хворіє на цукровий діабет. В Європі питома вага таких хворих становить близько 4 відсотків.

Кількість людей з недіагностованою патологією перевищує діагностованих у 3–4 рази. Останніми роками невпинно збільшується кількість хворих дітей, особливо віком до п’яти років.

Відповідно до світової статистики, кожні 13–15 років кількість хворих на цукровий діабет подвоюється. Переважно це стосується кількості хворих на цукровий діабет II типу.

Акція триватиме впродовж двох тижнів з 28 жовтня по 18 листопада. Кожен може звернутися у поліклініку та виміряти рівень цукру в крові. Якщо ж рівень цукру перевищуватиме норму, то таких хворих буде скеровано на дообстеження.

У Львівській області налічується понад 66 тис. осіб хворих на цукровий діабет.

Нагадаємо, що цукровий діабет входить у трійку найбільш поширених неінфекційних захворювань після серцево-судинних та онкологічних. Симптомами діабету є: спрага, часті сечовиділення, різка втрата ваги, запах ацетону з ротової порожнини, тощо. 

 

Контролюйте рівень глюкози в крові аби мінімізувати ризики та не захворіти!
Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua