25 лютого 2020 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця урочисто підписав угоду про державно приватне партнерство

 03.10.2019

Як зазначають партнери - вже за рік трускавчани зможуть лікуватись в сучасній клініці. 2 роки роботи передувало підписанню угоди по державно-приватному партнерству «Створення центру малоінвазивної хірургії» (вул. Данилишиних, 62). Як розповіла Ольга Сегер, начальник управління комунальної власності, яка вела проєкт від початку, серед малих міст, Трускавець перше, яке уклало такий договір.

Допомагали втілити угоду про партнерство експерти Програми "U - LEAD з Європою", які консультували та розробляли аналітичну довідку, щодо ефективності впровадження державно-приватного партнерства в Трускавці.

Сьогодні, в рамках партнерства, нечинний третій поверх Міської лікарні запрацює як центр малоінвазивної хірургії. 

Важливо, що після підписання угоди приватний партнер розпочне повну реконструкцію приміщень, закупівлю обладнання, сума вкладень – 8,5 млн грн. Через рік громада Трускавця та гості міста матимуть можливість перебувати в хороших умовах – палатах покращеного типу. Будуть надані пільги на лікування для трускавчан. Зазначається, що центр має стати, також, потужним роботодавцем для мешканців Трускавця, оскільки задекларували пріоритет в наданні роботи саме трускавчанам.