27 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Візит команди НСЗУ на Львівщину

11.09.2019

Команда НСЗУ у складі голови Олега Петренка та директорів декількох департаментів (Наталія Рябцева, заступник голови; Альона Горошко, директорка департаменту замовлення медичних послуг та лікарських засобів НСЗУ; Тетяна Бойко, директорка департаменту комунікацій; Іван Горох, начальник відділу взаємодії з державними органами) впродовж 2 днів працює у Львові. Колеги приїхали анонсувати дуже важливі зміни в охороні здоров’я та провести навчання, яке стосуватиметься підготовки закладів охорони здоров’я до впровадження програми державних гарантій медичного обслуговування населення з 2020 року.

Це перший практичний семінар – консультація з питань підготовки до укладення договору з НСЗУ відбувається для представників 8 областей України: Львівської, Рівненської, Волинської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької та Закарпатської.

Захід проходить у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України та за підтримки USAID «Підтримка охорони здоров’я».

Практичний семінар проходить для головних лікарів ЗОЗ  та має за мету надати найбільш актуальну інформацію, потренуватися в основах укладання договору з НСЗУ, а також підготувати заклади спеціалізованої медичної допомоги до успішної співпраці зНСЗУ з 2020 р.

 

Також в ході візиту Олег Петренко представив Мар'яну Возницю, як очільника Західного міжрегіонального департаменту Національної служби охорони здоров’я та її заступника Володимира Мельничука. Новостворений департамент опікуватиметься роботою аптечних та медичних закладів, які вже уклали та будуть укладати договори з НСЗУ у 8 областях України.

Неформальна зустріч команди НСЗУ відбулася вчора з учасниками освітнього проекту ШУММ (Школа Успішного Медичного Менеджера). Львівські медики мали можливість у форматі дискусії отримати відповіді на дуже важливі запитання.


За словами Олега Петренка з 1 січня 2020 року стартуватиме наступний етап реформування системи охорони здоров’я. Медичні заклади, які надають спеціалізовану медичну допомогу перейдуть на нову модель фінансування - за договором з Національною службою здоров’я.

Альона Горошко, директорка департаменту замовлення медичних послуг та лікарських засобів НСЗУ презентувала Програму медичних гарантій та пакети медичних послуг. Зокрема, зупинилася на видах допомоги, які увійдуть в пакет медичних гарантій. Це – первинна медична допомога, реімбурсація, екстрена медична допомога, спеціалізована та високоспеціалізована медична допомога, медична реабілітація та паліативна допомога.

Медичні послуги, пов’язані з лікуванням гострого мозкового інсульту, гострого інфаркту міокарда, допомоги в пологах і неонатальна допомога, ендоскопічні обстеження, спрямовані на ранню діагностику онкологічних захворювань,  НСЗУ буде сплачувати медичним закладам за пріоритетним тарифом, який дозволить пацієнтам отримувати ці послуги безоплатно та відповідної якості.

 

 «Нам разом з колегами змінювати українську медицину, всупереч байдужим і зневіреним. Є потужна команда НСЗУ і стати частиною цієї команди це дуже відповідально. Є чудове товариство львівських медиків, у співпраці з якими усі виклики під силу, а дорога до європейської медицини долається швидко. Нових висот, віри і витримки, терпіння і розуміння, а головне натхнення і здоров'я!!!», завершила Ірина Микичак, директорка Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

 

  

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua