22 січня 2020 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Делегація медиків Львівщини перебуває з навчальним візитом у Хорватії

9.09.2019

Розпочався навчальний візит львівських лікарів в Хорватію, який триватиме з 8 по 13 вересня. Візит організовано завдяки підтримці Світового банку, Львівської облдердадміністрації та Департаменту охорони здоров'я з метою підвищення ефективності субпроекту «Онкопревнція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».

Серед учасників делегації - переможці народного голосування на звання кращого сімейного лікаря Львівщини.

Головною ціллю навчання є ознайомлення із загальними принципами системи охорони здоров’я Хорватії, організацією надання первинної, вторинної третинної та екстреної медичної допомоги, страховою медициною, системою громадського здоров’я в країні.

Зокрема, в перший день візиту медики Львівщини відвідали Міністерство охорони здоровя Хорватії.

Враховуючи спеціалізацію та фахові зацікавлення учасників делегації, програмою візиту передбачено відвідування закладів охорони здоров’я, дискусії, ознайомлення з роботою сімейних лікарів, функціонуванням eHealth.


Окрема увага приділяється теоретичним та практичним аспектам проведення скринінгу жіночого населення з метою раннього виявлення раку молочної залози та шийки матки.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua