10 грудня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Літня школа «Integrative Approaches in Systems Physiology» відбудеться у Львові

 13.08.2019

 

Проект «Teaching Medical Skills» спільно з осередком Української медичної студентської  асоціації у м. Львів організовує літню школу для студентів-медиків українських медичних університетів за участі провідних спеціалістів з Німеччини. Це семиденний тренінг, який фокусується на фізіології нервової та серцево-судинної систем.

Захід відбуватиметься з 12−18 серпня 2019 року у готелі «Таурус» (пл. Князя Святослава, 5) за сприяння Німецької служби академічних обмінів та фінансової підтримки Федерального міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини.  Серед запрошених лекторів: провідні спеціалісти з найкращих ВУЗів Німеччини та тутори TMS. Для участі у школі було відібрано 50 учасників — студентів 3−6 курсів медичних університетів та лікарів-інтернів.

Програма передбачає проведення навчальних лекцій, семінарів, воркшопів та обговорення цікавих клінічних випадків. Приємним бонусом є соціальна програма у вигляді екскурсій та культурного вечора.

Ця літня школа є особливою, оскільки проводитиметься новітніми методами викладання у сфері медицини. А саме, проведенням самостійної підготовки студентів за допомогою онлайн-платформи «Teaching Medical Skills», туторіумів та доповідей німецьких фахівців про найновіші наукові дослідження й терапевтичні підходи.

Організатори прагнуть поглибити знання нового покоління української медичної спільноти у сфері нейро- та кардіофізіології, популяризувати новітні освітні концепти — peer-teaching (викладання від студентів для студентів) та blended-learning (E-Learning). А також підвищити мотивацію студентів-медиків і лікарів-інтернів до кооперації з міжнародними партнерами та реалізації нових ініціатив, спрямованих на покращення якості медичної освіти в Україні.

В рамках школи, 13 серпня 2019 року  о 17.30 год. у Центрі митрополита Андрея Шептицького (вул. Стрийська, 29А) відбудеться публічна панельна дискусія для академічної спільноти Львова на тему «Роль клінічного науковця для лікарської практики». Захід організовується за підтримки Українського католицького університету та Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. 

В ході дискусії обговорюватимуться питання медичних досліджень і клінічних випробувань, як вони відбуваються в Україні і закордоном, хто залучений до цього процесу, яка роль студентів-медиків. Будуть підняті питання залучення студентів до клінічних досліджень, як це могло б вплинути на якість медичної освіти в Україні, які навички варто набути майбутнім спеціалістам і чи є необхідність включити дану діяльність у навчальні програми.

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua