04 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


На Львівщині стартував Тиждень підтримки грудного вигодовування

 01.08.2019

З нагоди початку Всесвітнього тижня грудного вигодовування (з 1 по 7 серпня 2019 року), у Львівському обласному перинатальному центрі відбувся науково-практичний семінар «Як забезпечити успішне грудне вигодовування» для майбутніх батьків.

Ольга Шлемкевич, експерт департаменту охорони здоров’я з питань грудного вигодовування, розповіла присутнім про основи та правила правильного грудного вигодовування, положення прикладання дитини, а також звернула увагу на харчування матері під час годування грудьми. «Необхідно починати грудне вигодовування протягом першої години після народження, виключно грудне вигодовування протягом перших шести місяців життя, з 6 місяців – введення безпечного і адекватного прикорму та продовжувати грудне вигодовування до, принаймні, 24 місяців. Грудне молоко повністю задовольняє потреби дитини, легко засвоюється та забезпечує захист проти інфекційних захворювань. Грудне вигодовування має і переваги для здоров’я матері. Зокрема, зміцнюється здоров’я жінки, зменшується ризик післяпологової кровотечі та ризик розвитку онкологічних захворювань».

По завершенні семінару батьки задавали важливі питання та отримали фахові відповіді.

Також пройшла акція «День відкритих дверей у Львівському державному обласному перинатальному центрі». Майбутні матері мали змогу оглянути палати, пологові зали, відчути умови перебування у центрі та поспілкуватись з породіллями.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua