10 грудня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Управлінці Львівщини - в Академії НСЗУ КЕМП

 18.07.2019

Команда Львівщини бере участь в роботі Академії НСЗУ КЕМП. Це новий формат, дуже очікуваний майданчик для навчання і спілкування управлінців, які готові йти, ризикувати, обирати і будувати нову медицину - якісну, правдиву і безпечну.

 

Учасниками Кемпу є 150 керівників у сфері охорони здоров'я з Одеси, Львова, Дніпра, Миколаєва, Житомира та інших міст та містечок України. Головне завдання НСЗУ Академія Кемп - допомогти закладам охорони здоров’я підготуватися до наступного етапу трансформації системи та успішно перейти на нову модель фінансування з 2020 року. Серед спікерів Кемпу експерти світового рівня та вітчизняні фахівці.

Йдеться про нові виклики, нові принципи та інструменти фінансування вторинної і третинної спеціалізованої медичної допомоги (поліклінік та стаціонарів), що буде запроваджено з першого січня 2020 року, стратегічний розвиток лікарень, електронну систему охорони здоров'я. Фахівці НСЗУ, зокрема, Олег Петренко, розповідають, які перші кроки потрібно зробити та як досягнути успіху.

 


Обговорюють універсальне покриття медичною допомогою та пакет медичних гарантій, прийняття рішень, що спирається на сучасні докази та дані.НСЗУ Академія Кемп відбувається за співорганізації НСЗУ та Україно-швейцарський проект "Розвиток медичної освіти", який реалізується Швейцарським інститутом тропічного і громадського здоров'я за фінансової підтримки Швейцарської конфедерації.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua