10 грудня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбувся брифінг генерального директора Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні щодо ситуації, яка склалася з земельною ділянкою

 15.07.2019

 Сьогодні, 15 липня 2019 року на території Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні, відбувся брифінг генерального директора Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні Богдана Чечотки щодо ситуації, яка склалася з земельною ділянкою.

«Згідно з рішенням Львівської міськради «припинення права користування земельною ділянкою 20,8 га лікарнею імені академіка Протопопова у зв’язку з припиненням діяльності установи і віднести її землі до тих, які не надані у власність і користування», зараз територія лікарні це пустир, де немає ні споруд, ні корпусів, нічого. Колектив лікарні та адміністрація хоче максимального розголосу цієї ситуації», - розпочав Богдан Чечотка, генеральний директор Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні.

За словами керівника закладу, у преамбулу цього рішення є дуже багато технічних запитань до державного акту на землю, який знаходиться в проекті ухвали. Існує один державний акт, іншого установа не отримувала. Що стосується питання припинення лікарні Протопопова, то були скеровані відповідні листи в мерію, держгеокадастр і обласну раду. Правонаступництво лікарні доведено копіями статутів, починаючи від 1997 року, де чітко прописано, що майно лікарні, основні фонди, будівлі, інвентар, обладнання, земля (згідно державного акту) є власністю державного фонду комунального майна Львівської області. Земля знаходиться на балансі лікарні і передавалася разом зі статутом лікарні, тому той факт, що лікарня правонаступник є очевидним.

«Ми готові говорити про сквер, погоджувати його межі, готові дійти до максимально цивілізованого рішення. Зараз наші кроки це реєстрація петиції на сайті міської ради, на сайті офісу Президента, підготовка звернення в правоохоронні органи та звернення до колег-психіатрів по всій Україні», - продовжив Богдан Чечотка.

Довідково:

З 1992-1996 рр. заклад називається Львівська обласна психіатрична лікарня, з 1997-2006 рр. – Львівська обласна державна клінічна психіатрична лікарня, з 2006 - по теперішній час – КЗ ЛОР «Львівська обласна комунальна психіатрична лікарня», з серпня 2019 – КНП «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня». Львівська обласна психіатрична лікарня це дуже великий об’єкт з тривалою історією та майже 150-літнім досвідом. На цьому місці з самого початку планувалася психіатрична лікарня, це був передовий австрійський проект. Адміністрація цього закладу керувала двома установами, Львівською та Краківською лікарнями.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua