25 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбувся семінар «Впровадження програми профілактики інфекцій та інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я»

08.07.2019

2-5 липня 2019 р. в м.Києві відбувся семінар «Впровадження програми профілактики інфекцій та інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я», організованим ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України». Учасників семінару ознайомили з станом та перспективами розвитку системи боротьби з антимікробною резистентністю, профілактикою інфекцій та інфекційного контролю в Україні.

 


Львівщину представляли лікар-епідеміолог КНП ЛОР "Львівський обласний центр громадського здоров'я" Андрій Сороколіт та лікар-епідеміолог КНП ЛОР "Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр" Оксана Пушкарьова.


КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» м.Львова визначене як пілотний заклад з рутинного та дозорного епідеміологічного нагляду за інфекційними хворобами, пов’язаними з наданням медичної допомоги. Разом з фахівцями КНП КЛШМД м.Львова, залученими до профілактики інфекцій та інфекційного контролю, отримані теоретичні та практичні знання з розробки та реалізації трьох планів дій: «Профілактики інфекцій та інфекційний контроль» і «Покращення практики гігієни рук» та «Адміністрування антимікробних препаратів в закладі охорони здоров’я».

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua