10 грудня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Навчання Резидентів другої когорти ІЕС-Україна в рамках програми FETP

 02.07.2019

На завершення першого місяця двохрічного навчання Резидентів другої когорти ІЕС-Україна в рамках програми FETP, з 24 по 28 червня 2019 року, проводили дослідження на територіях Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області, прилеглих до зони шкідливого виробництва заводу «Титан».

До складу робочої групи входили фахівці ДУ «Центр громадського здоров'я МОЗ України», з наставниками та менторами (тренерами) світового рівня Dr. Naile Malakmadze (IES Resident-Advisor), Motria Caudill (U.S. Department of Health and Human Services, Chicago) та Alden Henderson (epidemiologist at Centers for Disease Control Atlanta, Georgia), представники ДУ «Херсонський лабораторний центр МОЗ України». Львівський обласний центр громадського здоров’я представляла лікар-епідеміолог Олена Левицька.

В рамках дослідження проведено вимірювання концентрацій шкідливих речовин. Сучасними засобами здійснено відбір проб повітря, води і грунту на визначення токсичних речовин, які потрапляють в зовнішнє середовище, їх вплив на стан здоров'я людини. Відбулося усне опитування населення та прикордонників, а також робота з медичною документацією.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua