12 листопада 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника

 14.06.2019

 З нагоди Дня медичного працівника, сьогодні 14 червня, у Будинку науки і творчості Львівської залізниці «Рокс» відбулись урочисті заходи.  

«Професійне свято медиків це чудова нагода один раз в рік  сконцентрувати всі наші думки, всі добрі слова, усмішки і вітання на адресу медичних працівників. Наш департамент має честь працювати з товариством найпрофесійніших, найдостойнішими, найактивніших медиків в Україні. Це ті люди, які давно розпочали реформу, не боячись ризиків, сумнівів продовжують її. Це ті люди, які попри всі негаразди в галузі віддають свої серця, душу і свій розум кожному з нас. Дякую вам за невтомну працю та відданість професії», - розпочала директор департаменту Ірина Микичак.

«Медична спільнота є потужним посилом всієї України. І ви також є частиною нашого шляху до ЄС, адже деякі стандарти і ті речі, які ви робите, є на високому рівні і ви вже можете вести професійну дискусію з вашими колегами із закордону. Важливо розуміти, що своїми знаннями і вміннями ви також завдячуєте людям, педагогам, які  вас навчали. Ви робите дуже важливу справу. Бажаю вам мудрості, будьте на стороні правди, а ваша правда - це ваш фах», - зазначив в.о.голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Найкращих медиків Львівщини після проведеного «народного голосування» відзначили цінними подарунками та сертифікатами. Це номінації «Кращий керівник», «Кращий заклад охорони здоров’я», «Кращий лікар», «Кращий сімейний лікар», «Кращий терапевт», «Кращий дитячий лікар», «Кращий акушер-гінеколог», «Кращий хірург», «Кращий анестезіолог» та «Краща сестра медична».

До привітань долучились голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, народний депутат Верховної ради України VIII скликання Оксана Юринець, міський голова Львова Андрій Садовий, голова Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України Юрій Білий, проректор з науково-педагогічної роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Анаталій Магльований, голова профспілкового комітету Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Ігор Держко та голова УЛТ у Львові Олег Дуда. 

Нагадаємо, що напередодні, 13 червня 2019 року, відбулась Архієрейська Божественна Літургія у Соборі Святого Юра, присвячена жертовній праці лікарів. 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua