10 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


«Дихай вільно у світі без тютюну»

 30.05.2019

Щорічно 31 травня відзначається Всесвітній день без тютюну. Тема цьогорічного дня – «Тютюн та здоров‘я легень».

Найбільш дієвим заходом щодо поліпшення стану легень є припинення куріння та вдихання вторинного тютюнового диму. Також важливою є профілактика захворювань дихальної системи – наприклад, виконання спеціальних фізичних вправ, спрямованих на покращення дихання.

Напередодні цього дня, сьогодні, 30 травня 2019 року у парку імені Івана Франка відбулися заняття з йоги на свіжому повітрі - незважаючи на складні погодні умови! 


 


 

Під час заходу організатори також роздавали флаєри, наклейки з інформацією про шкоду куріння, а також про те, як позбутися цієї шкідливої звички.

 

Ініціатором заходу є ГО «Життя» за підтримки Центру громадського здоров’я МОЗ України, департаменту охорони здоров’я ЛОДА та Львівського обласного центру громадського здоров’я.

Метою заходу є привернення уваги українців до теми збереження громадського здоров’я.

Цього року до активностей приєдналося 10 міст України – Київ, Луцьк, Житомирі, Суми, Кіровоград, Рівне, Львів, Херсон, Вінниця та Полтава.

 

Дбайте про своє здоров’я та омолоджуйте організм!

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua