26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбулась урочиста академія присвячена Міжнародному дню медичної сестри «Медична сестра – це звучить гордо»

 17.05.2019

Сьогодні, 17 травня 2019 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбулася урочиста академія, присвячена Міжнародному дню медичної сестри «Медична сестра – це звучить гордо».

Ведучими заходу були головний експерт департаменту ОЗ з медсестринства Наталія Галапац  та голова Асоціації медичних сестер  м. Львова Ірина Ометюх, які привітали всіх медсестер з професійним святом.

Присутніх привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

“Сьогодні Україна на піднесенні, основне не втратити ритм того, що зроблено. Коли вам найважче, зажди думайте, що людина, яка є в лікарні  не має на кого понадіятись, окрім як на вас. У такі хвилини відкиньте власні клопоти і допоможіть цій людині. І пам’ятайте, що кращої землі, ніж Україна немає на цілому світі”, - зазначив очільник області.

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка очільник Львівщини вручив державні нагороди лікарям Львівщини.

Звання «Заслужений лікар України» присвоїли:

- лікареві загальної практики - сімейному лікарю амбулаторії загальної практики - сімейної медицини с. Сокільники Пустомитівського району Галині Вахулі,

- завідувачеві амбулаторії загальної практики - сімейної медицини с. Ямпіль КУ «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Мурованської сільської ОТГ» Володимиру Олеськіву,

- директорові комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний клінічний діагностичний центр» Роману Пукаляку,

-генеральному директорові комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр» Любомиру Раку.

Окрім того Олег Синютка відзначив подяками та грамотами облдержадміністрації кращих медсестер області.

«Без медичних сестер не має успішного лікаря, без командної роботи не має успішної медицини. Надзвичайно цінуємо та шануємо вашу працю», - подякувала медичним сестрам директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, вручила почесні грамоти та нагороди від департаменту та Львівської обласної організацій профспілок працівників охорони здоров'я України.

До привітань долучились, управління охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики ЛМР, Львівської обласної та міської організацій профспілок працівників охорони здоров'я України, Львівського медичного коледжу післядипломної освіти, інституту медсестринства та лабораторної медицини ім. Андрея Крупинського.

  

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua