27 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


День меланоми - 2019. Підсумки акції

 14.05.2019

З нагоди Всеукраїнського Дня боротьби з меланомою за підтримки Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, у Львівській області провели низку заходів щодо первинної та вторинної профілактики онкологічної патології шкіри. 

За повідомленням головного експерта департаменту охорони здоров'я з дерматовенерології Орисі Сизон, загалом впродовж акції було обстежено – 10225 осіб. Серед них діагностовано меланому в 11 осіб,  рак шкіри – у 42 випадках, інші злоякісні патології шкіри – 166 осіб. До онкологічного закладу скеровано на подальше обстеження та лікування  340 пацієнтів. 

Мета соціальної акції - привернути увагу людей до небезпеки, провести обстеження для раннього виявлення раку шкіри, що має вирішальне значення для збільшення шансів перемогти хворобу.

Нагадуємо, що небезпеку родимки можна оцінити згідно алгоритму АКОРД, де А — асиметрія родимки , К — край родимки, коли він стає нерівний, О — окрас, коли він змінюється, Р — розмір, коли він збільшується і Д — динаміка — поява кровоточивості чи інші зміни. Чим більше таких ознак присутні в родимці, тим швидше треба звертатися за консультацією! 

 Профілактичні заходи є невід'ємною складовою успішної медицини. Адже, як відомо, хворобі легше запобігти, а ніж лікувати.

 

                                                                                                                         

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua