26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Розпочався X Міжнародний конгрес медсестринства «Медсестринство – крок у майбутнє: безпечне лікарняне середовище»

 10.05.2019

Сьогодні, 10 травня 2019 року розпочався ювілейний X Міжнародний конгрес медсестринства «Медсестринство – крок у майбутнє: безпечне лікарняне середовище».

За словами головного лікаря ДУ «Науково практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» Володимира Жовніра, приємно що Х конгрес проводиться у гостинному місті Львові, залучені міжнародні делегації Киргизії, Узбекистану, Білорусії та інші. Адже професія медичної сестри – це важлива професія не лише в Україні, а й у всьому світі.

Учасників привітали перший заступник голови ЛОР Андрій Білоус, т.в.о заступника директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько, головний експерт департаменту охорони здоров’я ЛОДА з медсестринства Наталія Галапац, президент асоціації медичних сестер Львівщини Ірина Шевчук, директор Львівського інституту медсестринства та лабораторної медицини імені Андрея Крупинського Юрія Кривко та начальник військово-медичного клінічного центру Західного регіону Іван Гайда.

«Дякую вам, що працюєте на благо держави і незважаючи на усі труднощі, ви патріотично працюєте в Україні з вірою у світле майбутнє. Дякую за жертовні приклади служіння людям»,- наголосив Андрій Васько.

У межах заходу учасники конгресу мають напрацювати чергові завдання медсестринського руху та обмінятись досвідом з різних країн світу.

Зазначимо, що програмою проведення конгресу передбачена науково-практична частина та майстер-класи з актуальних тем галузі охорони здоров’я.

Конгрес продовжить свою роботу завтра.

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua