18 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


У департаменті охорони здоров’я відбулась робоча нарада

 15.04.2019

Сьогодні, 15 квітня 2019 року, у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА відбулась робоча нарада з керівниками закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування.

Було обговорено ряд питань, зокрема, питання щодо власних надходжень бюджетних установ, результатів виконання закладами охорони здоров’я у І кварталі «Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2017-2020 роки». Також розглядалися потреби обласних закладів охорони здоров’я в комп’ютерному обладнанні. Це стосувалося контексту забезпечення електронного документообігу в рамках реформування з 2020 року: напрями фінансування обсягів надання третинної медичної допомоги, результати обласного конкурсу мікропроектів серед закладів охорони здоров’я та перспективи його виконання, навчання спеціалістів методики діагностично-споріднених груп.

Ірина Микичак наголосила на правильності веденні медичної картки стаціонарного хворого та річної звітності. А також зазначила, що з 2020 року заклади охорони здоров’я переходять на фінансування з НСЗУ, відтак необхідно перетворити заклад у КНП. "Львівський обласний спеціалізований центр радіаційного захисту населення"  та "Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр" є одними з перших в Україні серед закладів третинного рівня надання медичної допомоги, що уклали договори з Національною службою здоров'я України”. А з 1 липня 2019 року стартує програма «Безкоштовна діагностика».

Про аналіз власних надходжень бюджетних установ розповів начальник управління розвитку, планування та організаційно-фінансового забезпечення департаменту охорони здоров'я Олександр Малоїд.

Андрій Якубовський, начальник управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, прокоментував ситуацію зі споживанням закладами охорони здоров’я природного газу.

Директор департаменту охорони здоров’я довела до відома присутніх результати дослідження «Індекс здоров’я. Україна». Задоволені дільничним терапевтом/сімейним лікарем 84% опитаних на Львівщині (76% по Україні). У 2017 році цей показник становив 74%, у 2016 – 67%. Таким чином, цього року Львівщина увійшла у п’ятірку лідерів за цим показником в Україні.

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua