18 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM







"Право на вільний вибір лікаря"



"Програма "Доступні ліки"



"Карта аптек"



"Як атономізувати лікарню"



"Робота скринінгових центрів"



"Проект Twinning"


«Активуй здоров’я»: у Львові відбувся квест і руханка в рамках Тижня громадського здоров'я

 13.04.2019

За підтримки департаменту охорони здоров’я, Львівський обласний центр громадського здоров’я та Центр розвитку громадського здоров’я УКУ організували руханку та квест «Активуй здоров’я». Захід відбувся на завершення Тижня громадського здоров’я, що тривав цьогоріч з 6 по 13 квітня.

"Ми проводимо такий захід вперше, але думаю, що це стане доброю традицією, і ми зможемо залучати все більше людей активізовувати своє здоров'я. Тепер здоровим бути модно!" - переконана директор Львівського обласного центру громадського здоров’я Мар'яна Служинська. Вона побажала успіхів та перемог командам, що зголосилися взяти участь у квесті.

Мета заходу - створення позитивного іміджу сучасного лікаря, який своїм прикладом заохочує громадян до здорового способу життя та відповідального ставлення до свого здоров’я. Розпочали з руханки під керівництвом тренера, підтримували гру юних футболістів ФК "Львів", спілкувалися з відомим силачем Олегом Скавишем ("Тягнизубом").

До того ж, усі, хто завітав на квест, мали змогу пройти швидке безкоштовне тестування на ВІЛ.

У квесті взяли участь 12 команд по 6 гравців. Діти і дорослі активно долучилися до гри та розв'язували завдання квесту. Після проходження усіх локацій, гравці на фініші здавали свої протоколи та отримували призи. Без подарунків ніхто не залишився! 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua