18 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


7 квітня – Всесвітній день здоров’я

8.04.2019

Щороку в країнах, які є членами Всесвітньої організації охорони здоров’я, 7 квітня відзначається День здоров’я. Дата збігається з днем заснування організації і є постійною.

Вперше святкування відбулися 22 липня 1948 року, але починаючи з 1950 року дата була перенесена на 7 квітня - в цей день набув чинності Статут ВООЗ, і в організацію вступили 194 країни.

Всесвітній день здоров’я покликаний привертати увагу до основних проблем, пов’язаних зі здоров’ям населення. Його головною метою є підвищення обізнаності громадян та представників окремих спільнот про небезпеку різних захворювань, які вважаються найбільш поширеними. День здоров’я — одна з тих глобальних кампаній, яка дозволяє спільно вирішувати складні задачі і проблеми у сфері життєдіяльності та охорони здоров’я. За підтримки ВООЗ налагоджуються партнерські зв’язки між організаціями різних країн світу, створюються спільні проекти та науково-дослідні центри, що займаються розробками новітніх ліків та медичного обладнання. На даний час до ВООЗ вступили понад двісті країн.

Тема Всесвітнього дня здоров'я 2019 - "Universal health coverage" / "Загальне охоплення послугами охорони здоров'я", а гасло – "Health For All" / «Здоров’я для всіх».

У цей день кожен мешканець нашої планети має пригадати, що здоров’я людини залежить не тільки від зусиль лікарів. Лише розуміння необхідності власними зусиллями підтримувати своє здоров’я, зміна способу життя та повага до навколишнього середовища допоможе спільно подолати навіть найскладніші проблеми.

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua