20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Директор департаменту охорони здоров’я зустрілась з майбутніми медиками

 06.03.2019

 Сьогодні, 6 березня 2019 року, директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак зустрілась з студентами ЛНМУ імені Данила Галицького аби обговорити реформу охорони здоров’я.

Говорили про нові форми фінансування галузі, укладання договорів з НСЗУ, «безкоштовну діагностику», реалізацію програми «Доступні ліки», електронну реєстрацію пацієнтів, перетворення медичних закладів в КНП. Директор департаменту коротко ознайомила молодих колег з процедурою проведення конкурсів на посади директорів закладів охорони здоров’я.

Відтак, Ірина Микичак багато уваги приділила питанням, які стосувались розвитку сільської медицини. Це забезпеченість медичним обладнанням, будівництво 43 нових амбулаторій, новий автотранспорт для цих амбулаторій, тощо.

Також обговорили екстрену медичну допомогу та непрофільні виклики, оптимізацію мережі та реорганізацію психіатричної служби, затвердження єдиного госпітального округу, медичні кадри та електронний прийом документів на атестацію. Не залишили поза увагою тему заробітної плати медиків і як вона зростає в період реформи у сімейних лікарів. Актуальною була тема кору та інших інфекційних захворювань.

Директор департаменту розповіла про нову якість управління та навчання керівників «ШУММ» (Школа успішного медичного менеджера).

«Є гостра потреба в молодих кадрах. Успішно завершуйте навчання,  приходьте до нас та отримуйте максимуму підтримки», - Ірина Микичак.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua