27 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


«Потрібно підняти статус медичних сестер в суспільстві», - Олег Синютка

 28.02.2019

Сьогодні, 28 лютого 2019 року, у департаменті охорони здоров’я заступники керівників закладів охорони здоров’я з медсестринства, головні та старші медичні сестри обговорили із очільником Львівщини розвиток, перспективи та проблеми медсестринства області.

«В державі розпочалися реальні зміни в охороні здоров’я. Це дуже важкий і довготривалий процес, але так як є – вже бути не може. Оскільки медсестра відіграє вагому роль у лікуванні пацієнта, потрібно підняти статус медичних сестер в суспільстві», - Олег Синютка.

За словами Ірини Микичак, медсестри Львівщини є обличчям львівської медицини, без яких частина реформи не відбулася б. Планується створювати лікарні сестринського догляду, де медсестра перейме керівну роль.

Наталія Галапац, експерт департаменту з медсестринства, розповіла про управління якістю роботи медсестринської служби області. «Львівщина перша серед областей у 2007 році створила стандарти професійної практики. У сфері медсестринства стандарти професійної практики – це важливий документ, на який медсестри спираються в питаннях здійснення догляду за пацієнтами. А мешканці мають отримувати достойний догляд та достойну опіку».

Сучасними проблемами та перспективами розвитку післядипломної освіти медичних сестер поділилась Леся Вовк, директор ВНКЗ ЛОР «Львівський медичний коледж післядипломної освіти». «Післядипломна освіта надзвичайно важлива в професійному житті кожної медсестри. Проте ще присутня слабка мотивація молодшого медичного персоналу у підвищенні кваліфікації. Перспективами післядипломного навчання має стати систематична самоосвіта, об’єктивна та достовірна система атестації, створення симуляційно-тренувального центру. А головним завданням – стати коледжом європейського зразка». 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua