26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Навчально-освітній семінар для медичних сестер на тему: «Високо-кваліфіковані медичні сестри – запорука якісного медичного обслуговування населення» у Кам’янка-Бузькій ЦРЛ

 25.02.2019

22 лютого 2019 року в актовому залі КНП «Кам`янка-Бузької ЦРЛ» відбувся навчально-освітній семінар для медичних сестер на тему: «Високо-кваліфіковані медичні сестри – запорука якісного медичного обслуговування населення» згідно наказу Департаменту ОЗ ЛОДА № 943 від 21.11.2018 року .

Відкрив семінар т.в.о. директора О. Волошин, привітавши присутніх та гостей.

Президент Львівської області асоціації медичних сестер І. Шевчук ознайомила присутніх з діючою нормативно-правовою базою, підняла актуальні питання по акредитації лікарні та атестації молодших медичних спеціалістів.

Представник служби з організації інфекційного контролю В. Катреча провела практичний тренінг з гігієнічної обробки рук, підняла питання профілактики внутрішньо-лікарняної інфекції в ЛПЗ.

 

На завершення конференції головна медична сестра лікарні І. Сілівестренко, подякувала гостям і всім присутнім за проведений інформаційно-пізнавальний семінар для середнього медичного персоналу.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua