14 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Львівських рятувальників захистили від кору

 22.01.2019

Сьогодні, 22 лютого 2019 року, фахівці мобільної бригади Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру провели вакцинацію понад 30-ти рятувальників ГУ ДСНС України у Львівській області.

Оскільки на Львівщині спостерігається спалах кору, а працівники ДСНС перебуваючи у надзвичайних ситуаціях, можуть контактувати з різними людьми, в тому числі і хворими на кір, тому вирішили захистити себе і провакцинуватися.

«Мобільна бригада ЗУСДМЦ сьогодні працює тут. Вкотре наголошую, що кожен з нас може бути в контакті з хворим на кір, і якщо не мати щеплення, то є велика ймовірність захворіти. Кір – висококонтагіозне інфекційне захворювання, яке не має обмежень в віці і захворіти може як дитина, так і дорослий. Особливо небезпечні наслідки після хвороби: пневмонія, втрата зору, отит, діарея, енцефаліт», - зазначила Оксана Пушкарьова, експерт департаменту з епідеміології.

 

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua