07 серпня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Старт кампанії: школярів Львівщини вакцинують проти кору

 18.02.2019

Сьогодні, 18 лютого, у Львівській області стартувала кампанія із вакцинації дітей від кору. Відтак, впродовж дня вакцинували близько 20 учнів Дублянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Анатолія Жаловаги, а також 10 школярів Давидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Тараса Шевченка.

Як зазначила заступник Міністра охорони здоров’я Ольга Стефанишина, вакцинація дітей здійснюватиметься або у школах, або у амбулаторіях, що розташовані близько до шкіл лише за попередньої згодою батьків.

Перед щепленням дитину оглядає сімейний лікар і визначає, чи допускати її до вакцинації. 

 

“У Давидівській школі виявили 164 невакциновані дитини. Після проведення батьківських зборів із залученням медичних працівників ми вакцинували минулого тижня 37 дітей і сьогодні плануємо вакцинувати ще 10. За бажанням батьків, вакцинація проходить в амбулаторії. Перед щепленням дитину оглядає лікар і дивиться, чи не має протипоказів таких як кашель, підвищена температура тіла”, - розповіла головний лікар КНП “ЦПСМД Давидівської сільської ради ОТГ” Ірина Гнатів.

“Сьогодні розпочинається активна фаза спецоперації від кору і ми плануємо щепити близько 50 тисяч дітей. Це діти, які пропустили планові щеплення і саме на них спрямована ця кампанія. У Львівській області є більше 40 тисяч доз вакцини і ще понад 70 тисяч буде доставлено цього тижня. Батьки повинні пам’ятати, що вакцинація захищає від смертельних захворювань. Кір не лікується. Це захворювання призводить до дуже серйозних наслідків для здоров’я”,– наголосила Ольга Стефанишина.

Також вона наголосила, якщо у медичній довідці дитини зазначено, що вакцинація відбулася, а батьки чітко знають, що це не так, МОЗ також дає можливість цим дітям щепитися.

Нагадаємо, з початку року у Львівській області на  кір захворіли 3446 мешканців.

У Львівській області за останній місяць щеплення зробили більш ніж 12 тисяч осіб.

За інформацією департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, загалом отримали щеплення проти кору у поточному році 23111 осіб, з них – 13075 дітей, віком 6-18 років. 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua