13 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


"Збережи своє життя-вакцинуйся"

 01.02.2019

Сьогодні, 1 лютого, у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі відбулася інформаційна акція "Збережи своє життя - вакцинуйся", у межах якої спортсменів Львівського регбійного клубу "Сокіл" вакцинували проти кору.

В рамках акції відбувся брифінг за участі т.в.о.заступника директора департаменту охорони здоров’я Андрія Васько, експерта департаменту охорони здоров’я з епідеміології Оксани Пушкарьової та віце-президента Федерації регбі Львівщини з розвитку дитячого регбі Северина Шкільника.

«На Львівщині проводяться посилені заходи щодо вакцинації та боротьби зі спалахом кору. З початку року захворіли на кір 2651 осіб. Отримали  щеплення проти кору у поточному році  близько 5500 осіб. У більшості випадків причиною спалаху кору є невакциновані діти. При наявності вакцинації ця проблема буде ліквідована. Інформаційна кампанія, яка зараз проводиться, дає свої результати. Ми всі відповідальні за здоров’я наших дітей. На даний момент у нас є близько 60 тисяч доз вакцини. Вакцина є якісною і безкоштовною», - зазначив Андрій Васько.

«Ситуація на Львівщині була прогнозованою, оскільки коли був спалах кору в Румунії, ми наголошували, що такий спалах чекає і на нас. Ми закликали усіх про вакцинуватися. Лише при 95% вакцинації зможемо побороти спалах. На сьогодні ми не змогли досягнути такого відсотку вакцинованих, тому і маємо такий негативний результат. Кожна мама має розуміти, що один на тисячі хворих вмирає від кору і хто буде наступний – ми не знаємо», – повідомила експерт департаменту з епідеміології Оксана Пушкарьова.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua