10 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


У Львові завершив роботу семінар з координації заходів у відповідь на спалах кору

1.02.2019

31 січня у  Львові продовжив роботу семінар з координації заходів у відповідь на спалах кору і мікропланування вакцинації дітей у дитячих колективах віком від 6 до 18 років.

Семінар присвячений технічній роботі з координаторами обласного і районного рівнів, визначення пріоритетних шкіл для підготовки календаря вакцинації.

Захід організований МОЗ України у співпраці з Центром громадського здоров’я, ВООЗ, ЮНІСЕФ, USAID та за підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА. Участь в ньому взяли перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, заступник в.о. міністра охорони  здоров’я Ольга Стефанишина, генеральний директор Центру громадського здоров'я МОЗ України Володимир Курпіта, представники департаменту охорони здоровя ЛОДА.

Експерти наголошують - для забезпечення належного захисту дітей, з метою переривання циркуляції вірусу кору, необхідно провести додаткові заходи з профілактики у стислі терміни.

“В Україні розпочався наймасштабніший спалах кору за всю історію незалежності. Цього року в Україні вже є 6 летальних випадків від кору, з них двоє дітей і виникає питання скільки ще потрібно, щоб люди задумались  і зрозуміли, що вакцинуватись потрібно. У Львівській області зафіксовано понад дві тисячі  випадків кор, з них один летальний”, - наголосив завідувач відділу стратегії імунізації Центру громадського здоров’я МОЗ України Олександр Заіка.

«Кір ще не відступає. Але ми маємо гідну відповідь. Вакцинація - це вибір відповідальних батьків і медиків. Нашою метою є вакциновані та здорові діти. І в досягненні цієї мети особливо важливою є взаємодія освітян і медиків», - переконана в.о. начальника відділу материнства і дитинства Любомира Кутневич.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua