13 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


У Львові відбувається семінар з координації заходів у відповідь на спалах кору і мікропланування вакцинації дітей у дитячих колективах віком від 6 до 18 років

 30.01.2019

30 січня 2018 року у Львові проходить семінар з координації заходів у відповідь на спалах кору і мікропланування вакцинації дітей у дитячих колективах віком від 6 до 18 років. Захід організований МОЗ України у співпраці з Центром громадського здоров’я, ВООЗ, ЮНІСЕФ, USAID та за підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА. 

Метою є координація діяльність зацікавлених органів у цій сфері і розроблення деталізованого обласного мікроплану реагування на спалах шляхом вакцинації проти кору дітей від 6 до 18 років у Львівській області.

Семінар присвячено технічній роботі з координаторами обласного і районного рівнів, визначення пріоритетних шкіл для підготовки календаря вакцинації.

 

Впродовж грудня 2018 – січня 2019 року було проведено декілька внутрішніх координаційних нарад між МОЗ і ЦГЗ із залученням ключових партнерів і Львівських обласних департаментів охорони здоров’я, освіти та науки для обговорення розподілу обов’язків, зон відповідальності і узгодження плану дій на виконання наказу МОЗ і рішення Комісії ТЕБтаНС. 

«З початку року захворіли на кір за первинними діагнозами 2112 осіб, в т.ч. 1388 дітей, 724 дорослих. Отримали  щеплення проти кору у поточному році  близько 4 тисяч осіб. Найвищі показники захворюваності на кір у  містах - Львів, Дрогобич, Червоноград, районах - Пустомитівський, Яворівський, Дрогобицький, Стрийський, Миколаївський, Жовківський. Щоб покращити ситуацію, забезпечити належний захист дітей і перервати циркуляцію вірусу кору необхідно провести додаткові заходи по профілактиці кору у стислі терміни. Є рішення Комісії ТЕБтаНС та розпорядження голови ЛОДА», - наголосила в.о.начальника відділу материнства та дитинства департаменту охорони здоров’я Любомира Кутневич.

 

Семінар продовжить свою роботу і завтра.

  

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua