20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Візит керівництва Воєводської спеціалістичної лікарні ім. Святої Ядвіги м.Ополє у Львівську обласну психіатричну лікарню

 06.12.2018

 6 грудня 2018 року, делегація Воєводської психоневрологічної лікарні з  м.Ополє (Польща) на чолі з директором  Кшиштофом Назімекою відвідала Львівську обласну психіатричну лікарню. Окрім того, були запрошені керівники Івано-франківської та Тернопільської психіатричних лікарень.

 «Сьогоднішній приїзд наших колег пов’язаний з підготовкою документів і напрямків для підписання спільної угоди про співпрацю. Угода дасть можливість залучати наших колег з Польщі до створення спільних грантів та проектів з ЄС. Також передбачається обмін досвідом, організація та участь в навчальних програмах в галузі охорони психічного здоров’я, підтримка всіх реабілітаційних міроприємств, підтримка творчості психічнохворих людей, організація і участь в навчальних програмах з питань охорони психічного здоров’я (взаємні тренінги, семінари, виїзні навчання і т.п.), можливість ознайомлення з найновішими досягненнями в галузі психіатрії», - зазначив в.о.директора Львівської обласної психіатричної лікарні Богдан Чечотка.

«Співпраця з лікарнею в м.Ополє триває з 2000 року. З цього часу багато речей було зроблено для нашої лікарні, від гуманітарної допомоги до навчальних проектів і семінарів. Особливо важливим був проект «Розвиток терапії зайнятості», який має методичний підхід до лікування осіб з психічними розладами», - розповів заступник директора Юрій Закаль.

Делегація відвідала ряд відділень, зокрема, приймальне відділення, лікувальні відділення №8, 16, 20, 23, відділення примусового лікування, центр допомоги учасникам АТО «Фенікс», лікувально-реабілітаційне відділення кризових станів №31, кабінети музичної та арт-терапії, дитяче відділення.

 

 

Також, сьогодні до дитячого відділення Львівської обласної психіатричної лікарні завітав Святий Миколай з подарунками для малих пацієнтів.

 

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua