20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбулась міжнародна наукова-практична конференція «Спектр алкогольних порушень плоду: міждисциплінарний підхід»

 06.12.2018

За підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, впродовж 6-7 грудня 2018 року відбуватиметься Міжнародна наукова-практична конференція на тему  «Спектр алкогольних порушень плоду (Fetal Alcohol Spectrum Disorder – FASD): міждисциплінарний підхід» за участю Державної агенції з вирішення проблем пов’язаних з алкоголем.

Захід модерувала в.о.начальника відділу материнства і дитинства департаменту охорони здоров’я Любомира Кутневич.

Розпочав конференцію т.в.о.заступника директора департаменту охорони здоров’я Андрій Васько, привітавши гостей та учасників конференції. Наголосив на важливості заходу та врахуванні досвіду європейських колег в повсякденній роботі.

Директор Державної  агенції розв’язання алкогольних проблем  (PARPA. Варшава, Польща) Кшиштоф Бжуска зауважив, що завдяки підтримці та співпраці з Львівською облдержадміністрацією організовуються такі корисні та важливі заходи для обох сторін.

«Алкоголь може мати негативний вплив на правильний розвиток плоду, що призведе до багатьох фізіологічних порушень, які в свою чергу впливатимуть на соціальне та емоційне функціонування дитини. Багаторічний досвід лікарів та медсестер, а також результати досліджень демонструють, що основою будь-якого ефективного втручання є своєчасне виявлення небезпеки і мотивування пацієнтки до обмеження вживання алкогольних напоїв», - Кшиштоф Бжуска.

«В нас насичена програма конференції. Культура вживання алкоголю є актуальною на сьогоднішній день. Новостворений центр громадського здоров’я робить перші кроки. Одним з напрямів нашої діяльності є пропагування здорового способу життя, а, отже, і профілактика алкоголізму. Сподіваюсь це тільки перший крок у нашій співпраці», - директор Львівського обласного центру громадського здоров’я Мар’яна Служинська.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua