20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Ендокринологів Львівщини ознайомили з сучасними підходами у лікуванні цукрового діабету ІІ типу

5.12.2018

Сьогодні, 5 грудня 2018 року, за підтримки департаменту охорони здоров’я, у Львові відбулася науково-практична конференція «Сучасні підходи в менеджменті цукрового діабету ІІ типу», участь в якій взяли лікарі-ендокринологи медичних закладів Львівщини.

 

Відкриваючи захід, колег привітав експерт департаменту охорони здоров’я з ендокринології, головний лікар Львівського обласного державного клінічного лікувально-діагностичного ендокринологічного центру Юрій Вендзилович: «Впевнений, що всі присутні є фахівцями високого рівня, які цікавляться новітніми дослідженнями та  намагаються застосовувати в своїй практиці найсучасніші методики лікування цукрового діабету. Сьогодні будемо багато говорити про супутні серцево-судинні захворювання, про те, як найкраще захистити серця наших пацієнтів».

 

Завідувач кафедри ендокринології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, професор Аліна Урбанович висвітлила останні дані масштабного дослідження EMPA-REG OUTCOME, за результатами якого сформовані міжнародні клінічні рекомендації щодо ведення пацієнтів з цукровим діабетом ІІ типу. Наявна серцево-судинна та нефрологічна патологія визначає тактику лікування: «Враховуючи широкий спектр мікро- і макросудинних ускладнень цукрового діабету, сучасна фармакотерапія значною мірою зосереджена саме на попередженні та лікуванні супутніх захворювань у пацієнтів. Препарати, ефективність яких переконливо доведена міжнародними дослідженнями та які внесені до рекомендацій європейської та американської діабетичних асоціацій (EASD/ADA 2018), повинні включатись і в схеми лікування наших пацієнтів».

 

Професор кафедри сімейної медицини ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького (Луцька філія) Андрій Ягенський представив доповідь «Погляд кардіолога на проблему цукрового діабету ІІ типу у світлі сучасних рекомендацій». Він детально зупинився на кардіопротекторних ефектах препаратів нового покоління, що застосовуються при лікуванні хворих на цукровий діабет.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua