20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Військових медиків привітали з Днем Збройних сил України

5.11.2018

 

Сьогодні, 5 грудня, у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону відбулись урочистості з нагоди Дня Збройних сил України.

Присутніх привітала директор департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації Ірина Микичак.

 

"Шановні колеги, щиро вітаю вас зі святом - Днем Збройних сил України. Військові медики - це не просто передовий загін української армії. Це ті люди, які зберігають життя,  рятують життя, інколи, і ціною власного. Нам надзвичайно приємно, що ми маємо такий Центр. Військово-медичний клінічний центр Західного регіону - це без сумніву одна з кращих клінік у нашій державі загалом і не тільки у військовій медицині. Хочу вкотре подякувати вам. Спасибі за те, що ви є, що ми можемо працювати, вчитися, розвиватися, обмінюватися досвідом. За те, що у Львові сьогодні є спокій та впевненість у завтрашньому дні. І сьогодні у нас є сильна армія, яка нас боронить, та сильна медицина. Зі святом!", - зазначила директор департаменту. 

 

Окрім того, за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Збройних сил України Почесними грамотами облдержадміністрації та цінними подарунками відзначили кращих військових медиків.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua