27 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбулась нарада заступників головного лікаря з медсестринства, головних (старших) медсестер ЗОЗ області

 05.12.2018

5 грудня 2018 року відбулась нарада заступників головного лікаря з медсестринства та головних (старших) медсестер медичних закладів області.

Головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я з медсестринства Наталія Галапац поінформувала присутніх про роботу медсестринської служби області за 2018 рік, завдання та перспективи на наступний рік. Доповідач детально проаналізувала якість роботи медичних сестер закладів охорони здоров’я Львівщини за минулий рік. Також було наголошено на продовженні навчально-освітньої Програми для медичних сестер «Висококваліфіковані медичні сестри - запорука якісного медичного обслуговування населення» у 2018 році». Всього у 2018 році у семінарах згідно Програми взяли участь 815 сестер медичних, фельдшерів, акушерок ПМСД.

Про роботу медсестринської служби ЗОЗ м.Львова у 2018 році розповіла головний позаштатний спеціаліст з медсестринства управління охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики ЛМР Ірина Ометюх.

Координатор Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Людмила Катреча виступила із презентацією «Проект Чиста лікарня безпечна для пацієнта. Перспективи розвитку у Львівській області», а також розповіла якими мають бути функції медичної сестри в механізмі інфекційного контролю: як має здійснюватися інфекційний контроль та як правильно оцінити ризик внутрішньолікарняних інфекцій (ВЛІ) в закладі. «Львівська область є першою, яка започаткувала даний проект, стартувавши з Жовківської ЦРЛ. Профілактика поширення ВЛІ шляхом дотримання заходів інфекційного контролю має бути пріоритетною в лікувально-профілактичних закладах».

Президент Львівської обласної асоціації медсестер Ірина Шевчук прозвітувала про роботу Львівської обласної асоціації медичних сестер за 2018 рік.

Нагадаємо, що в закладах охорони здоров’я області  працює 22461 молодших  спеціалістів з медичною освітою: в обласних ЗОЗ – 6207; в районних ЗОЗ – 8975; в міських ЗОЗ – 7279 спеціалістів. 8771 сестер медичних ЗОЗ області є членами ГО «Львівська обласна асоціація медичних сестер».

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua