25 лютого 2020 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Особиста електронна карта та електронний запис на прийом до сімейного лікаря – медицина Трускавця іде в ногу з часом

 04.12.2018

З 1 грудня у трускавецькій міській лікарні стартувала нова послуга – електронний запис до лікаря. Як повідомив головний медик оздоровниці Ігор Стасик, медична реформа що не день, то набирає обертів. Майже 16 тисяч городян підписали декларації із сімейними медиками трускавецької лікарні. У курортному місті для зручності пацієнтів вводять новацію - електронний запис на прийом до особистого лікаря. Відтак є і можливість створити свій особистий електронний кабінет, де зберігатиметься персональна медична картка кожного хворого із історіями його хворіб, даними про аналізи, кардіограми та інші обстеження та листки.

"Для того, щоб мати можливість онлайн записуватися на прийом до лікаря первинної ланки, потрібно із документом, що засвідчує вашу особу звернутися в реєстратуру. Там кожному пацієнту нададуть особистий логін та пароль для реєстрації на порталі нашої лікарні. Тож, створивши свій персональний кабінет, кожен наш мешканець матиме можливість в онлайн-режимі бачити графік роботи свого сімейного лікаря та записуватися до нього на прийом в зручні дні та години, коли виникне така необхідність", - розповідає пан Стасик. 

За словами головного лікаря Трускавця, він не розуміє критики щодо того, що логін та пароль пацієнтам для реєстрації на порталі первинної медичної допомоги слід брати в реєстратурі лікарні. Такий крок Ігор Стасик називає захистом особистих медичних даних кожного пацієнта. Допоки усі мешканці оздоровниці не зареєструються на порталі та не створять свої особисті кабінети, запис на огляд та прийом до медиків проходитиме за різними формами:

– через портал;

– через стаціонарний номер у реєстратурі поліклінічного корпусу (03247) 5-14-45 або ж мобільний 068 189 9003;

– через зручний мобільний номер відділення первинної медичної допомоги - (068) 918 30 03. 

Медики Трускавця висловлюють сподівання, що мешканці міста підтримають та оцінять зручність електронного запису до лікаря та швидко освоять технічне нововведення. 


Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua