20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

30.11.2018

1 грудня 2018 року минає 30 років з моменту проведення першого Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Це означає 30 років активних дій і боротьби за забезпечення загального доступу до лікування та профілактики ВІЛ/СНІДу.

Цьогорічна кампанія, присвячена цьому Дню, закликає дізнатись свій ВІЛ-статус і вірусне навантаження. Особи, що живуть з ВІЛ та не знають свого ВІЛ-статусу, не можуть розпочати лікування. Якщо людина, що живе з ВІЛ, не знає свого вірусного навантаження, вона не може оцінити ефективність лікування, не може повноцінно піклуватись про своє здоровя та зупинити передачу вірусу. Водночас, ВІЛ-негативні особи, знаючи свій статус, можуть отримати більше знань та навичок, щоб і надалі залишатися ВІЛ-негативними.

Нагадаємо, що з 26 листопада по 17 грудня 2018 року на Львівщині триває загальнообласна інформаційно-просвітницька кампанія щодо активного виявлення хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД.  

23 листопала було відкрито пункт швидкого тестування на ВІЛ AHF Checkpoint Lviv (м.Львів, вул. Антоновича, 20).

30 листопада, напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДОМ, відбувся прес-брифінг у межах акції "Не будь дитиною. Пройди тест на ВІЛ".

 

  Обстежитись можна не лише 1 грудня, а й впродовж усього року. 

Живіть життя позитивно. Знайте свій ВІЛ-статус!

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua