12 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


«Єдиним методом профілактики кору та його наслідків для здоров'я є вакцинація», - Ірина Микичак

 14.11.2018

На Львівщині зростає кількість випадків захворювання на кір. Відтак, департамент охорони здоров’я Львівської ОДА закликає мешканців області вакцинуватись від інфекційного захворювання. Як зазначила сьогодні, 14 листопада, під час брифінгу директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Ірина Микичак, вакцинація на сьогодні є єдиними методом профілактики кору та його наслідків.

«За попередній тиждень реєструються значно більше випадків захворювань. Станом на сьогодні, це майже на рівні 500 випадків. Відтак, в черговий раз хочемо донести до наших мешканців, що єдиним методом профілактики кору, як і інших інфекційних захворювань, є вакцинація. Наголошую, специфічного лікування від кору немає, є тільки можливість попередити – вакцинувати. Львівська область забезпечена повністю вакцинами, їх є близько 40 тисяч доз. Вакцина є безпечною та безкоштовною», - розповіла Ірина Микичак.  

«Лише у Львівську обласну інфекційну лікарню за добу госпіталізують 25-35 чоловік із ознаками кору. Ті люди, які вже перехворіли на кір мають довічний імунітет і їм немає чого боятися. Також можуть бути спокійними люди, які мають дві дози вакцини проти кору. А ті, котрі не вакциновані або не знають про свій вакцинальний статус, щодня наражаються на небезпеку захворіти. Адже коли в людини з’являється висип, піднімається температура, може виникати кашель, коньюктивіт, вона активно виділяє збудник і ділиться ним з оточуючими. Такі люди їздять в громадському транспорті, купують їжу в супермаркеті і ніхто з нас на сьогодні не застрахований від зустрічі зі збудником кору. Немає негативних наслідків після проведення профілактичних щеплень. Доведено практикою та доказовою медициною, що ті, хто вакциновані, захищені від хвороби на 95 %», - розповіла головний експерт департаменту з епідеміології Наталія Тімко.

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua